PROJEKTY SIECI I PRZYŁĄCZY

1094

Przyłącze wodociągowe

z13423685Q,Przylacze-wodociagowe-w-domu-bez-piwnic612d1fb5ecf67f5638b4b5664032a56080bf7751

Projekt przyłącza wodociągowego oraz kanalizacji sanitarnej, przyłącze gazowe.

Przy okazji budowy domu najczęściej powstaje konieczność zaprojektowania przyłącza wodociągowego  i kanalizacyjnego ( wod-kan) lub gdy nie ma możliwości podłączenia się do sieci kanalizacji sanitarnej, projektu zbiornika szczelnego tzw. szamba, a dodatkowo także przyłączy gazowych. Uzgadniamy projekty z gestorami ( m.in. GIWK GDAŃSK, PEWIK GDYNIA, PUK PEKO KOSAKOWO, EKSPLOATATOR  i inne w województwie pomorskim). Oferujemy wykonanie projektu  przyłącza wodociągowego, kanalizacyjnego i gazowego kompleksowo razem z dokumentacją projektu domu lub oddzielnie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu przyłączy i sieci gazowych na zlecenie Polskiej Spółki Gazownictwa. Projekt przyłącza wodociągowego w niskiej cenie, załatwiamy wszystkie formalności i uzgodnienia. Załatwiamy za Państwa wszelkie formalności urzędowe związane z projektem na podstawie udzielonego upoważnienia.
Gwarantujemy jedne z najniższych cen w województwie pomorskim. Działamy głównie w obszarze: Gdynia, Gdańsk, Wejherowo, Kartuzy, Żukowo, Kolbudy, Puck, Pruszcz Gdański, Bytów, Kościerzyna, jednakże jesteśmy w stanie podjąć się prac projektowych na terenie całego kraju.

Prosimy o przesłanie mapy do celów informacyjnych lub projektowych, warunków technicznych w celu uzyskania indywidualnej wyceny.

Na życzenie klienta zapewniamy wykonanie mapy do celów projektowych.

Projekt sieci wodociągowej oraz kanalizacji sanitarnej, projekt sieci gazowej

W sytuacji kiedy nie ma możliwości wykonania przyłącza bezpośrednio do sieci wodociągowej lub kanalizacyjnej, a z warunków technicznych wynika konieczność zaprojektowania odcinka sieci opracowujemy kompletną dokumentację projektową dla sieci wodociągowych i kanalizacji sanitarnej i sieci gazowej.