Projekty architektoniczne

Nietypowa działka

Jeżeli są Państwo właścicielami nietypowej działki (nieregularny kształt, duże nachylenie, nietypowe sąsiedztwo) to może okazać się problem znalezienia projektu katalogowego, który będzie mógł być zrealizowany na nietypowej działce. W takiej sytuacji proponujemy opracowanie projektu indywidualnego uwzględniającego nietypowe uwarunkowania.

Indywidualne potrzeby

Jeżeli chcą Państwo, aby Wasz wymarzony dom był jedyny i niepowtarzalny, idealnie skrojony pod Państwa rodzinę uwzględniając indywidualne potrzeby jej członków, wtedy także najlepszym rozwiązaniem jest opracowanie projektu indywidualnego przez Architekta. Jeżeli potrzebują Państwo projektu indywidualnego domu oferujemy opracowanie projektu na podstawie uzgodnionej koncepcji włącznie z wizualizacjami 3D.

Sprawne uzyskanie pozwolenia na budowę

W naszej działalności koncentrujemy się na sprawnym przeprowadzeniu procesu projektowo-urzędowego, tak żeby mogli Państwo jak najszybciej zacząć budowę swojego wymarzonego domu. Zaprojektujemy dla Państwa indywidualny projekt domu lub zaadaptujemy projekt gotowy. Wieloletnie doświadczenie w branży projektowej pozwala nam skutecznie skrócić czas potrzebny na wykonanie projektu i uzyskanie pozwolenia na budowę.